Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INFORMATYK/PROGRAMISTA

Opis stanowiska pracy:
– projektowanie i rozwój oprogramowania, w tym aplikacji webowych oraz mobilnych
– wdrażanie oprogramowania u klientów
– identyfikowanie, wykrywanie, oraz usuwanie usterek, udzielanie wskazówek i rad użytkownikom
– tworzenie stron www
– bieżącą współpracę z innymi działami firmy

Wymagania:
– posiadanie dobrej i praktycznej wiedzy dotyczącej programowania w językach: PHP, SQL
– posiadanie podstawowej wiedzy dotyczącej technologii front-end: AJAX, JavaScript (jQuery)m, CSS, XHTML
– znajomość technologii: Java, XML
– posiadanie podstawowej wiedzy z obsługi programów CorelDraw, Photoshop
– posiadanie podstawowej wiedzy dotyczącej technologii Flash, Actionscript 3
– znajomość programów pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym

Mile widziana:
– umiejętność pisania przejrzystego i wydajnego kodu
– posiadanie doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę Android
– znajomość CMS Joomla, WordPress
– doświadczenie w pracy z klientem (branża IT)
– znajomość zagadnień sieciowych oraz administracji Linux
– zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
– umiejętność zarządzania czasem i pracą
– chęć nauki i poszerzania umiejętności

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowę o prace
– prace w młodym, dynamicznym zespole
– możliwość rozwijania swoich umiejętności